Degustácie

pozvanka

Ponúkame Vám degustácie spojené s odborným výkladom a exkurziou priamo v pálenici. Pozvite si Vašich priateľov, známych či obchodných partnerov. Odvďačte sa im príjemným posedením pri ochutnávaní špičkových ovocných destilátov. Ku koštovaniu pripravíme domácu kapustnicu, štipľavý gulášik či pečené prasiatko. Pohostíme Vás studenými misami či krehkými pagáčikmi.  Sami rozhodnete o tom, ako budú Vaše degustácie prebiehať - všetko podľa Vašich predstáv.

Vašu spoločnosť Vám spríjemní aj zvuk starého orchestriónu, ktorý pochádza z 19. storočia. Jeho melódie Vás milo prekvapia a rozveselia. Stačí vhodiť čarovnú mincu a jeho tóny rozozvučia okolie.

Váš záujem o degustácie u nás v Koštovni si hlboko vážime. Preto Vám ponúkame aj možnosť pripraviť ochutnávku i priamo u Vás, vo firme, spoločnosti alebo na Vašej akcii, či kultúrnom podujatí.

Kontaktujte nás prosím na email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo na tel. č. +421 917 564 227.